Hafciarki Drukarki do koszulek Sitodruk Prasy Termiczne Steamery Jiffy Plotery Tnące Software Akcesoria hafciarskie Maszyny do szycia i haftu Linki

Steamery Jiffy

Steamery Jiffy, to najwyższej klasy urządzenia do odświeżania i prasowania odzieży parą wodną. Firma Jiffy, jako pierwsza na świecie rozpoczęła produkcję streamerów w roku 1940. Steamery Jiffy produkowane są niezmiennie i w całości w USA.

Do produkcji streamerów wykorzystywane są tylko szlachetne materiały o najwyższej możliwej jakości bez względu na koszty: stal nierdzewna, brąz i miedź.

Urządzenia te są praktycznie niezniszczalne a ich czas życia liczony jest na kilkadziesiąt lat pracy. Konstrukcja została specjalnie tak zaprojektowana, aby można było rozkładać urządzenie na części w celu wykonania konserwacji lub wymiany zużytych elementów.

Steamery Jiffy są niezawodne. Współczynnik Wystąpienia wady fabrycznej wynosi mniej niż 0,01%, co oznacza, że w praktyce wady się nie zdarzają.

Steamery Jiffy objęte są 3 letnią gwarancją.

Steamery Jiffy są użytkowane przez największe na świecie sieci sklepów odzieżowych. Najwięksi gracze rynku odzieżowego nie eksperymentują i wybierają steamery firmy Jiffy.

 

 

Prasowanie

Jiffy Steamer J-2i

Steamer J-2 wyposażony w mechanizm szybkiej wymiany dysz. W zestawie posiada 4 różne dysze do prasowania i czyszczenia.

Zobacz w sklepie on-line



więcej...
Jiffy Steamer J-2000

Steamer specjalnie dostosowany do użytku domowego. Konstrukcyjnie jest bardzo podobny do modelu J-2.

Zobacz w sklepie on-line



więcej...
Jiffy Steamer J-2

Najpopularniejszy model spośród całej oferty Jiffy. Sprawdzona konstrukcja, mocna, odporna na uderzenia obudowa.

Zobacz w sklepie on-line



więcej...
Jiffy Steamer J-4000

Energooszczędny steamer J-4000 do zastosowań profesjonalnych. J-4000 serii ProLine jest najmocniejszym i najlepszym steamerem z oferty...

Zobacz w sklepie on-line



więcej...
Jiffy Steamer Esteam

Urządzenie Jiffy steamer Esteam przeznaczone jest do odprasowywania odzieży i tkanin strumieniem...

Zobacz w sklepie on-line



więcej...