Hafciarki Drukarki do koszulek Sitodruk Prasy Termiczne Steamery Jiffy Plotery Tnące Software Akcesoria hafciarskie Maszyny do szycia i haftu Linki

RISO Goccopro 100

opis
ulotki
 

Nowoczesne urządzenie cyfrowe do bardzo sprawnego wykonywania sit. Cały proces jest ekologicznie czysty: nie wymaga chemii, wody, ciemni, ani konieczności wykonywania pozytywów, ani emulsji światłoczułej. Pomijamy wiele etapów, które zajmowały dużo czasu w tradycyjnej metodzie powstawania sit.

 

obrazek

 

Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i podobna do obsługi zwykłej drukarki biurowej. Podłączamy urządzenie do komputera, uruchamiamy dowolny program graficzny, przygotowujemy jednokolorowy plik graficzny, naciskamy przycisk PRINT, a z urządzenia wychodzi gotowe sito. Pozostaje tylko naciągnąć sito na specjalną ramkę i możemy rozpocząć pracę drukarską.

obrazek

obrazek

Zalety nowej technologii w porównaniu z technologią tradycyjną:

obrazek

 

 

Materiałem eksploatacyjnym jest zwinięta w rolkę poliestrowa siatka sitodrukowa, której wszystkie oczka zalepione są materiałem łatwotopliwym. Dostępne są siatki o różnych modułach: od 70 oczek/cal do 200 oczek/cal.

obrazek

Zasada działania urządzenia polega na precyzyjnym i wybiórczym odtykaniu oczek w siatce. Oczka są odtykane metodą termiczną przez głowicę działającą z rozdzielczością 600 DPI.

 

Maksymalne pole zadruku wynosi 29cm x 80cm. 

Trwałość jednego sita wynosi 1000 nadruków.

obrazek

 

Broszura informacyjna... obrazek
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku: obrazek