Hafciarki Drukarki do koszulek Sitodruk Prasy Termiczne Steamery Jiffy Plotery Tnące Software Akcesoria hafciarskie Maszyny do szycia i haftu Linki

Perito

Podstawową zaletą programu Perito jest to, że można się go bardzo szybko nauczyć. Program ma bardzo logiczną strukturę i nie jest przeładowany nadmiarem funkcji. Firma nasza oferuje bezpłatne kilkugodzinne szkolenie. Z doświadczenia wiemy, że kilka godzin nauki pod okiem nauczyciela wystarczy aby rozpocząć samodzielną pracę z programem.

Program Perito można zakupić w różnych wersjach. Wersja podstawowa : Base Pack charakteryzuje się bardzo atrakcyjną ceną ale zawiera tylko podstawowe funkcje i w zasadzie nadaje się tylko do edycji haftów oraz projektowania napisów. Do prawdziwego projektowania haftów polecamy wersję Perito Standard. Dla posiadaczy przemysłowych hafciarek zalecamy Perito Pro.

 

Lista zalet programu Perito:

  1. Doskonała jakość haftów ze względu na wykorzystanie generatora ściegu z jednego z najlepszych na świecie programu hafciarskiego Ethos
  2. Bardzo prosta obsługa ze względu podobieństwa do Corela i ograniczenie ilości funkcji do niezbędnego minimum.
  3. Bardzo wygodny i szybki sposób rysowania krzywych. Sterowanie odbywa się nie ikonami z ekranu komputera,      a tylko przyciskami myszki: lewy przycisk służy do rysowania linii prostych, środkowy przycisk do linii krzywych        a lewy przycisk na zmianę z środkowym do rysowania gładkich krzywych.
  4. Koncepcja stylów. Jest to bardzo wygodny sposób na zaznaczanie obiektów. Wybierając dany styl zaznaczamy wszystkie obiekty zrobione danym stylem. Zaznaczamy najczęściej w celu zmiany atrybutów np. gęstości ściegu.    W innych programach jedynym sposobem zaznaczenia jest kliknięcie każdego obiektu, co jest bardzo niewygodne.
  5. Możliwość definiowania swoich własnych stylów. Możemy np. zdefiniować i zapamiętać konkretny ścieg do konkretnego zastosowania. Ścieg ten może się różnić od ściegu standardowego parametrami: gęstością, podszyciem, kompensacją itp.
  6. Wbudowany moduł do automatycznego przekształcania bitmapy w haft.
  7. Bogata biblioteka różnych faktur ściegów.
  8. Bardzo dobry moduł do liternictwa: możliwość korekty kształtu każdej litery poprzez edycję węzłów, automatyczne łączniki po najkrótszej drodze między literami, możliwość edycji fragmentów napisów, bardzo dobrze opracowane czcionki hafciarskie.

 

Program Perito został opracowany przez brytyjską firmę informatyczną CCT.

Firma ta znana jest jako producent doskonałego profesjonalnego programu dla hafciarni Ethos. Perito jest uproszczoną wersją Ethosa, opracowaną z myślą o posiadaczach domowych hafciarek, ale także sprawdza się z maszynami przemysłowymi.

Aby dokładniej zapoznać się z funkcjami Perito zapraszamy na strony producenta programu, brytyjskiej firmy CCT.

Na stronach tych dostępna jest animowana prezentacja możliwości programu.

obrazek