Laboratoria przyszłości
Sprawdź produktyZobacz ofertę
EMB Systems

Program Laboratoria Przyszłości

to największe wsparcie finansowe dla wszystkich uczniów szkół podstawowych w Polsce! Miliard złotych dla szkół roku szkolnym 2021/2022!
Skorzystaj ze wsparcia na zakup specjalistycznych i nowoczesnych urządzeń – pomocy naukowych dla Twojej szkoły. Oferujemy kreatywny sprzęt japońskiej marki, bezawaryjny, bezpieczny dla dzieci i młodzieży, zabezpieczony przed omyłkową obsługą niedoświadczonego operatora, wykonany według najnowszych technologii, nowoczesny i atrakcyjny:

Hafciarki Brother

na przykład model M240ED – z gotowymi do wyszycia haftami z kolekcji Disneya albo hafciarka NV880E z większym polem haftu i mocniejszym silnikiem do poważniejszych zadań albo maszyno-hafciarka NV2700 łącząca dwie wyjątkowe funkcje szycia i haftowania w jednym

Maszyny do szycia Brother

na przykład bardzo korzystne cenowo, solidne mechaniczne maszyny do szycia serii „J” albo całkiem tanie, elektroniczne maszyny do szycia serii FS – bezpieczne i super łatwe w obsłudze albo już te z górnej półki – maszyny serii „A” super komfortowe, ciche i eleganckie.

Plotery Brother ScanNCut

na przykład ScanNCut SDX900 – szczególnie kreatywne urządzenie do skanowania i wycinania dowolnych kształtów z folii, filcu, tkanin, papieru – idealne do tworzenia aplikacji, dla hobbystów scrapbookingu, projektantów opakowań, do zabaw i precyzyjnej pracy z rozmaitymi materiałami.

Jesteśmy gotowi przygotować spersonalizowaną ofertę dla każdej szkolnej pracowni technicznej na sprzęt, software i akcesoria do szycia, haftowania, wycinania. Wszystkie urządzenia posiadają stosowne certyfikaty (w tym CE), są zaprojektowane specjalnie dla hobbystów do szycia, haftowania, zdobienia tkanin – do kreatywnej pracy z tkaninami, filcem, foliami, papierem…
Nowoczesne oprogramowanie do projektowania oryginalnych wzorów haftów, przeszyć czy wycinania to wspaniała przestrzeń do eksperymentowania dla dzieciaków i młodzieży szukającej swojej zawodowej ścieżki. Hafciarki i maszyny do szycia Brother wydają się idealne pod względem innowacyjności – atrakcyjne pod względem wyposażenia i możliwości twórczych.
Dystrybutorem urządzeń japońskiej marki Brother jesteśmy od lat dziewięćdziesiątych, zawsze solidnie i bez wpadek. EMB Systems zaprasza do siebie na zakupy i prezentacje sprzętu! Z radością szkolimy naszych Klientów.