My w internecie

Maszynybrother.pl – jest to kopedium wiedzy o maszynach do szycia, hafciarkach, ploterach i akcesoriach firmy Brother. Znajdziecie tam filmy poradnikowe, fotorelacje, opisy maszyn i darmowe wzory haftów.

Moda Na Szycie – jest to sklep internetowy dla hobbystów. Znajdziecie tam wszystkie maszyny do szycia, hafciarki, plotery ScanNCut i akcesoria firmy Brother. Idealne miejsce dla osób szyjących, bądź zaczynających przygodę z szyciem.

EMBSKLEP.PL – sklep dla profesjonalistów, w którym znajdziecie drukarki do koszulek Brother, przemysłowe hafciarki firmy Brother i HappyJapan, akcesoria do druku i haftu, tamborki do hafciarek.

DRUKARKIDOKOSZULEK.PL – portal poświęcony drukarkom do koszulek Brother – serii GT i GTX. Znajdziecie tam szczegółowe opisy maszyn, porównania i strefę wiedzy z bazą filmów instruktażowych.

STEAMERY JIFFY – strona poświęcona maszynom parowym marki Jiffy. Znajdziecie tam opisy steamerów i szereg zastosowań urządzenia.

PLOTERY BROTHER – baza wiedzy o ploterach tnących marki Brother. Opisy produktów i akcesoriów, pliki wideo z poradnikami i pliki do pobrania.

HAFTYNADRUKI.PL – haft komputerowy i nadruki na koszulkach to nasza pasja od ponad 15 lat. Ekologiczne, trwałe i eleganckie – naszywki, hafty 3D, nadruki dtg, nadruki flex i flock, personalizacje na odzieży roboczej, koszulki z pomysłem i modowe kreacje projektantów od 1 sztuki.

Zrealizujesz u nas każdy ciekawy projekt zdobienia na tekstyliach, tkaninach, skórach, kubeczkach, torbach, butach… Wybierzemy optymalną technologię dla Twojego zlecenia. Zapraszamy po inspiracje!