Kariera

Wszystko zaczęło się w 1990 roku od firmy jednoosobowej z jedną maszyną do sprzedania, można powiedzieć self-made man, a może self-made company?

Dzisiaj firma już nie jest jednoosobowa, a maszyn do sprzedania oferuje o wiele więcej, jest ich tak wiele, że trzeba było zrobić dla nich osobne kategorie, a pracowników podzielić na odpowiednie działy. Przez te wszystkie lata udało się zbudować odpowiednio duży dom, pod którego dachem łączymy różne technologie (wciąż w dobrym smaku), zapewniamy profesjonalne wsparcie, a Klientom oferujemy to co najlepsze.

EMB Systems specjalizuje się w szeroko pojętym zdobieniu odzieży, szyciu, hafciarstwie i w technologiach nadruku. Prowadzi jednocześnie dwa równoległe działy: sprzedaży i produkcji, to połączenie pozwala na nieustanne ulepszanie siebie i odpowiadanie na wszelkie możliwe potrzeby klientów.

W naszej ofercie mamy wszystko, co jest potrzebne w nowoczesnej hafciarni, drukarni oraz to, co jest niezbędne hobbyście szycia czy miłośniczce mody.

Firma EMB Systems może się dumnie chwalić niezawodnym zespołem pracowników, tworzącym zgraną drużynę w niemal domowej atmosferze. To oni są odpowiedzialni za zachowanie staranności i najwyższą jakość. EMB Systems łączy zespół ścisłych umysłów – zapewniających solidne wsparcie techniczne, z artystami, którzy dostarczają inspiracji, dodają kreatywności.

Staramy się wspólnie tworzyć przestrzeń do rozwoju, wymiany spostrzeżeń. Zawsze chętnie służymy pomocą, zarówno tą stacjonarną jak i wirtualną. Zachęcamy do kontaktu i bliższego poznania!

Oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z opisem stanowisk, na które aktualnie prowadzimy rekrutację:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail:

jan.kondraciuk@emb.com.pl