O nas

Wszystko zaczęło się w 1990 roku od firmy jednoosobowej z jedną maszyną do sprzedania, można powiedzieć self-made man, a może self-made company?

Dzisiaj firma już nie jest jednoosobowa, a maszyn do sprzedania oferuje o wiele więcej, jest ich tak wiele, że trzeba było zrobić dla nich osobne kategorie, a pracowników podzielić na odpowiednie działy. Przez te wszystkie lata udało się zbudować odpowiednio duży dom, pod którego dachem łączymy różne technologie (wciąż w dobrym smaku), zapewniamy profesjonalne wsparcie, a Klientom oferujemy to co najlepsze.

EMB Systems specjalizuje się w szeroko pojętym zdobieniu odzieży, szyciu, hafciarstwie i w technologiach nadruku. Prowadzi jednocześnie dwa równoległe działy: sprzedaży i produkcji, to połączenie pozwala na nieustanne ulepszanie siebie i odpowiadanie na wszelkie możliwe potrzeby klientów.

W naszej ofercie mamy wszystko, co jest potrzebne w nowoczesnej hafciarni, drukarni oraz to, co jest niezbędne hobbyście szycia czy miłośniczce mody.

Firma EMB Systems może się dumnie chwalić niezawodnym zespołem pracowników, tworzącym zgraną drużynę w niemal domowej atmosferze. To oni są odpowiedzialni za zachowanie staranności i najwyższą jakość. EMB Systems łączy zespół ścisłych umysłów – zapewniających solidne wsparcie techniczne, z artystami, którzy dostarczają inspiracji, dodają kreatywności.

Staramy się wspólnie tworzyć przestrzeń do rozwoju, wymiany spostrzeżeń. Zawsze chętnie służymy pomocą, zarówno tą stacjonarną jak i wirtualną. Zachęcamy do kontaktu i bliższego poznania!

Koniecznie odwiedź nasz sklep dla hobbystów oraz sklep dla profesjonalistów.

Ekologia to podstawa

Nasza wizja marki przekłada się na budowanie świadomości konsumenckiej. Zaczęliśmy od stworzenia ekologicznych zasad kultury organizacji.

Dbamy o środowisko i pracujemy nad zmianą przyzwyczajeń. Do pakowania używamy papierowych kartonów (często z recyklingu), ograniczamy zużycie folii. Segregujemy odpady, dbamy o należytą utylizację naszych elektrośmieci. Do nadruków wykorzystujemy atestowane, ekologiczne atramenty.

Sprzedajemy produkty, które przy dobrym traktowaniu są w stanie przetrwać długie lata. Prowadzimy serwis i naprawę maszyn, kierujemy się zasadą „spróbuj naprawić zanim kupisz nowe”. Wspieramy warsztaty szycia, na których powstają m.in. torby wielokrotnego użytku, dzięki którym można ograniczyć ilość zaśmiecających środowisko plastikowych reklamówek.

Świadomość, że sprzedajemy sprawdzone produkty, wpływa na nasze dobre i długofalowe relacje z klientami oszczędzając jednocześnie ich czas i pieniądze. Każdego dnia nasi pracownicy ułatwiają podejmowanie trafnych decyzji zakupowych.