Maszyny do szycia i haftu

Firma Brother swoimi początkami sięga roku 1908, kiedy to Kanekichi Yasui, a potem jego synowie (tytułowi bracia) zapoczątkowali produkcję maszyn do przemysłowego szycia. Dzisiaj Brother to potężny koncern posiadający swoje fabryki na wszystkich kontynentach. Oferta firmy jest bardzo bogata, ale maszyny do szycia to produkt specjalny, ukochane dziecko Brothera, któremu poświęca się szczególną uwagę.

Maszyny mechaniczne, komputerowe, maszyno-hafciarki i hafciarki, cała seria oweroków i coverloków, a nawet innowacyjne plotery do cięcia tkanin i papieru – to propozycja Brothera dla pasjonatów i profesjonalistów szycia i mody.

Inżynierowie i projektanci Brothera wysoko stawiają poprzeczkę. Ich priorytetem jest nienaganna konstrukcja, tak, by maszyny mogły służyć lata, a także prostota obsługi, logika i precyzja technicznych rozwiązań. Konikiem Japończyków jest innowacyjność, więc maszyny Brothera często naszpikowane są elektroniką, ale tylko w sposób, który najlepiej służy użytkownikom. Wyobraźmy sobie film z instrukcją nawlekania, albo tutorial wykorzystania specjalnej stopki wyświetlany na dużym ekranie maszyny, abyśmy mogli szybko nabyć płynności w obsłudze sprzętu.

Zapraszamy do sklepu

Nie znaleziono produktów, których szukasz.