Drukarki GT Brother

Firma Brother, założona ponad 100 lat temu w Japonii, to dziś ogromny koncern, producent rozmaitych urządzeń, jak maszyny do szycia i haftu dla domu i przemysłu, ale również drukarki biurowe i urządzenia wielofunkcyjne.

Wykorzystując swoją przewagę, która wynika z kooperacji pozornie odległych branży jak tekstylna i informacyjna, Brother został pionierem w technologii nadruku bezpośredniego na odzieży DTG. Jeszcze przed rokiem 2000 zespół inżynierów Brothera na potrzeby pierwszej drukarki do koszulek GT-541 zaprojektował specjalne głowice drukujące na tekstyliach, dzianinach i tkaninach. Model GT-541 okazał się rewelacją, a jego następcy, seria uniwersalnych drukarek odzieżowych GT-3 niezmiennie cieszy się znakomitą opinią. Najnowszy model Brother GTX to drukarka roku 2017, kolejny przełom w technologii DTG, nowoczesna konstrukcja stworzona do dużych prędkości, prostsza w obsłudze i tańsza w eksploatacji.

Wszystkie drukarki zostały w całości skonstruowane przez inżynierów z zespołu Brothera. Głowice drukujące, atrament, software – wszystko zostało stworzone z intencją produkowania idealnych nadruków na odzieży.

Zapraszamy do testowania urządzeń – zamów próbki nadruków na koszulkach, umów się na prezentację, odwiedź nas na targach!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4