Warning: Constant WP_MEMORY_LIMIT already defined in /home/users/emb/public_html/nowa.embsystems.pl/wp-config.php on line 78
Steamery Jiffy | EMB Systems

Steamery Jiffy

Steamery Jiffy, to najwyższej klasy urządzenia do odświeżania i prasowania odzieży parą wodną. Firma Jiffy, jako pierwsza na świecie rozpoczęła produkcję streamerów w roku 1940. Steamery Jiffy produkowane są niezmiennie i w całości w USA. Do produkcji streamerów wykorzystywane są tylko szlachetne materiały o najwyższej możliwej jakości bez względu na koszty: stal nierdzewna, brąz i miedź.

Urządzenia te są praktycznie niezniszczalne, a ich czas życia liczony jest na kilkadziesiąt lat pracy. Konstrukcja została specjalnie tak zaprojektowana, aby można było rozkładać urządzenie na części w celu wykonania konserwacji lub wymiany zużytych elementów.

Steamery Jiffy są niezawodne. Współczynnik wystąpienia wady fabrycznej wynosi mniej niż 0,01%, co oznacza, że w praktyce wady się nie zdarzają. Steamery Jiffy są użytkowane przez największe sieci sklepów odzieżowych. Najmocniejsi gracze nie eksperymentują i wybierają steamery firmy Jiffy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10