Drukarki do koszulek

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem drukarek odzieżowych Brother w Polsce. Oferowane przez nas maszyny to najwyższa światowa liga, zaś model GTX to zdecydowany lider wśród dostępnych obecnie na polskim rynku drukarek DTG.
Przemyślana konstrukcja drukarek Brother, wysoka jakość uzyskiwanych nadruków oraz niewysokie koszty eksploatacji zaowocowały olbrzymią popularnością tej serii na całym świecie. Maszyny te są użytkowane zarówno przez małe drukarnie jak i światowych potentatów w zakresie nadruku na koszulkach. Rekordziści posiadają nawet ponad 100 maszyn w jednej hali produkcyjnej.

Drukarki DTG w przeciągu kilkunastu ostatnich lat przeżyły fazę gwałtownego rozwoju ze względu na ich bardzo wszechstronne zastosowanie w zdobieniu odzieży i tkanin. Mogą służyć do nadruku na bawełnie, skórze, lnie, jedwabiu, wiskozie etc. Co więcej, wykorzystuje się je do druku nie tylko na koszulkach ale również na trampkach i obuwiu damskim.

Brother GTX to najnowszy, a zarazem rewolucyjny model drukarek DTG tego japońskiego producenta, w którym zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań zwiększających wydajność maszyny i jakość nadruków. System cyrkulacji atramentu oraz innowacyjny system mokrej stacji głowicy znacząco obniżył koszty utrzymania maszyny oraz uprościł procedury konserwacyjne drukarki. Oba systemy konserwacji drukarki umożliwiły zastosowanie nowego typu atramentu o niespotykanych dotąd właściwościach. Atrament innobella textile jest wyjątkowo gęsty, co pozwala na osiągnięcie lepszego krycia i żywszych kolorów wydruku. Co ważne, dzięki uproszczeniu i jednoczesnemu usprawnieniu mechanizmów konserwacyjnych zwiększenie gęstości atramentu nie przyczyniło się do zwiększenia awaryjności maszyny.