Hafciarki Brother

Brother to japońska firma posiadająca ponad 100-letnią historię.

W 1908 roku Kanekichi Yasui założył Yasui Sewing Machine Co. W 1925 roku firmę odziedziczyli jego synowie i od tej chwili następował jej dynamiczny rozwój. W 1928 roku pod marką Brother rozpoczęto produkcję przemysłowych maszyn do szycia, a w 1932 r. maszyn do szycia do użytku domowego. Już w 1934 roku firma przekształciła się w Ippon Sewing Machine Manufacturing Co. (obecnie Brother Industries Ltd). Powojenna historia Brothera to burzliwy rozwój i ekspansja na rynki zagraniczne. W latach 50.tych utworzone zostały oddziały handlowe w obu Amerykach i Europie. Wtedy też rozpoczęto produkcję maszyn dziewiarskich i domowych urządzeń elektrycznych.

W naszej ofercie mamy japońskie maszyny hafciarskie wiodących marek Brother i Happy. Obie firmy istnieją na rynku od ponad 80 lat i mają ogromną przewagę technologii i doświadczenia. Nowoczesne japońskie hafciarki pracują niezwykle precyzyjnie, wydajnie i odznaczają się wyjątkową trwałością.

Oferujemy jednogłowicowe hafciarki przemysłowe do usług, mocne maszyny o dużym polu do zadań specjalnych oraz wielogłowicowe maszyny hafciarskie – bardzo wydajne i niezawodne MADE IN JAPAN.

Zapraszamy do sklepu

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3