Hafciarki Happy

EMB Systems już od ponad 20 lat jest dystrybutorem hafciarek przemysłowych Happy. Dzięki tej współpracy nasi partnerzy otrzymują rozwiązania technologiczne najwyższej jakości, wraz z gwarancją ich niezawodnego działania przez długie lata.

Marka Happy, dzięki wytrwałej pracy wielu pokoleń Japończyków, osiągnęła sukces na całym świecie. Historia firmy sięga 1923 roku, gdy w Yamagacie rozpoczęto produkcję maszyn przemysłowych. Od tego czasu Happy wykształciła własną filozofię biznesową określaną mianem „Monozukuri”, co w znaczeniu dosłownym oznacza „tworzenie rzeczy”. Termin ten zawiera w sobie także umiejętności, ducha pracy i zapał – tak, by produkt końcowy był idealnie skrojony do potrzeb jego użytkowników.

Efektem tej filozofii pracy są sprzedawane przez nas hafciarki przemysłowe Happy. Maszyny te łączą w sobie doświadczenie technologiczne rozwijane przez dziesięciolecia z precyzją wykonania niespotykaną u konkurentów spoza Japonii. Wszystkie sprzedawane przez nas maszyny Happy wykonane są w całości w japońskich fabrykach tej firmy, co jest najlepszym gwarantem ich najwyższej jakości i trwałości.

EMB Systems, jako ekspert w dziedzinie zdobienia odzieży, zapewnia wsparcie w zakresie doboru maszyny odpowiedniej do potrzeb firmy: jednogłowicowej, wielogłowicowej, do zastosowań specjalnych. Mamy w ofercie również akcesoria i oprzyrządowanie do hafciarek Happy, dzięki którym żaden haft i żadne zlecenie nie pozostanie poza Państwa możliwościami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z naszymi pracownikami!

Zapraszamy do sklepu

Ulotki maszyn w języku angielskim

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8